Tantitoni'de +4 taksit!

Sektör: Züccaciye Marka: Tantitoni

Nasıl Kazanırım? +4 taksitli satış için, Tantitoni mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2-5 arası taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

Katılmak için: Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET TANTITONI” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 

02 Ocak – 30 Haziran 2018

Diğer Bilgiler

  • +4 taksit kampanyası Tantitoni mağazalarından gerçekleştirilen 2-5 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Garanti Bankası poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • +4 taksitli satış için Tantitoni mağaza satış görevlisi Pos üzerinden 2-5 arası taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit seçeneğini seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Tantitoni mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9 taksittir.
  • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), American Express Card, Miles & Smiles kredi kartı, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business kredi kartı, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Turkiye Finans Happy Card, Burganbank Bonus, Abank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, ING Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabanka Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Denizbank Bonus, PTT Bonus, Deniz Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET TANTITONI” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms'ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.