Tekzen'de 12 taksit!

Sektör: Yapı Sektörü Marka: Tekzen

Nasıl Kazanırım? Tekzen mağazalarından gerçekleştirilecek taksitli işlemlerde geçerlidir.

Katılmak İçin: Flexi kartlar + taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankada kayıtlı olan cep telefonu ile “EVET TEKZEN” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi:

1 Ocak - 31 Ocak 2018

Diger Bilgiler

  • Kampanya 1 Ocak - 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Tekzen Yapı Marketlerinde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS’larından yapılması gereklidir.
  • Mobilya ve beyaz eşya ürün gruplarında 12 taksit, diğer ürün gruplarında 9 taksit olarak uygulanacaktır.
  • 9 yada 12 taksitli satış için mağaza kasa satış görevlisi banka tarafından tahsis edilen + taksit opsiyonunu seçerek, yapılan taksitli harcamanın kart sahibine 9 yada 12 taksit olarak yansıtılmasını sağlayacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartları, Miles&Smiles Business, American Express Kartlar,American Express Business, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, dahildir.
  • Bonus Flexi, Bonus Genç, Vadeli taksit işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar + taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET TEKZEN” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.